Servisní poradce autosalonu Škoda Auto - DOBE - CAR Holešov

DOBE - CAR s.r.o., AUTOKLEVER spol. s r.o., PP AUTOCENTRUM s.r.o.

Servisní poradce autosalonu Škoda Auto

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:• min. SOŠ/SŠ s dopravním/technickým zaměřením• praxe a orientace v oboru výhodou• plný úvazek • znalost práce na PC• komunikační dovednosti a příjemné vystupování• řidičský průkaz sk. B• odolnost vůči stresu• trestní bezúhonnost• zákaznický a profesionální přístup• spolehlivost a loajalitu

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu• zázemí moderní, prosperující společnosti• osobní rozvoj a další vzdělávání • odpovídající platové ohodnocení a benefit

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Profesní životopis zašlete na kariera@dobecar.cz

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ
Tovární 1250
76901 Holešov

Telefon: 774614086
774614086

Místo práce: Holešov

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 25000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé