Příjímací technik pneuservisu - PP AUTOCENTRUM Hranice

DOBE - CAR s.r.o., AUTOKLEVER spol. s r.o., PP AUTOCENTRUM s.r.o.

PŘÍJÍMACÍ TECHNIK PNEUSERVISU

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny pneuservisu a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

Co od vás očekáváme:

  • min. SOŠ/SŠ s dopravním/technickým zaměřením
  • praxe a orientace v oboru výhodou
  • plný úvazek
  • znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • zákaznický a profesionální přístup
  • spolehlivost a loajalitu

Co vás čeká u nás:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Závodní stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Profesní životopis zašlete na kariera@ppautocentrum.cz

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 774614086

Místo práce: Hranice 1

Plat: 20000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé