AUTOLAKÝRNÍK – JUNIOR (REKVALIFIKACE) - AUTOKLEVER spol.s r.o., Nový Jičín

DOBE - CAR s.r.o., AUTOKLEVER spol. s r.o., PP AUTOCENTRUM s.r.o.

AUTOLAKÝRNÍK – JUNIOR (NABÍDKA REKVALIFIKACE)

Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes. Hledáme spolehlivého kolegu, který se rád učí novým věcem na pozici autolakýrník-junior. Pokud máte zálibu v lakování vozů a dosud jste neměli možnost získat dostačující praxi v oboru autolakýrník, kterému byste se rád věnoval, nabízíme Vám rekvalifikační program AUTOLAKÝRNÍK. Po absolvování, obdrží účastník mezinárodní certifikát platný pro daný obor v rámci EU.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

• SOU – vyučení technického zaměření

• řidičský průkaz sk. B

• spolehlivost, samostatnost a loajalitu

• trestní bezúhonnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS:

• práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném kolektivu

• zázemí moderní, prosperující společnosti

• osobní rozvoj a další vzdělávání

• odpovídající platové ohodnocení a benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování.

Nechodit se informovat o práci přímo na uvedené pracoviště! V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte na níže uvedený kontakt.

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ

Telefon: 774614086

Místo práce: Nový Jičín

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé