Autolakýrník - DOBE CAR Holešov

DOBE - CAR s.r.o., AUTOKLEVER spol. s r.o., PP AUTOCENTRUM s.r.o.

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc. Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Autolakýrník

Vaší hlavní náplní práce bude provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací před lakováním. Dále vyhledávání kódu barvy/coloristika a příprava vzorků barvy.

Co od vás očekáváme:

  • SOU – vyučení v oboru
  • praxi v oboru
  • řidičský průkaz sk. B
  • spolehlivost, samostatnost a loajalitu
  • trestní bezúhonnost

Co vás čeká u nás:

  • práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
  • zázemí moderní, prosperující společnosti
  • osobní rozvoj a další vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení a benefity

Firma: PTA Management s.r.o.

Kontakt: Marie KOŠÍKOVÁ
769 01

Telefon: 774614086
+420774614086

Místo práce: Holešov

Plat: 30000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé